ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16416283
nr 1641 6283
Karl Johan, mahogny, bemålat glas, 74x31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:30:10
Karl Johanstil/Empir
Senempiren